0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Kazakhstan
Premier League
Kairat Almaty
۲
۱
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۷:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
۱
۲
FC Ordabasy
Finished
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League
HA Noi FC
۳
۳
NAM Dinh
Finished
۱۶:۳۰
CLB BD Thanh Hoa
۱
۱
Than Quang Ninh
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe AN
۲
۱
Quang Nam FC
Finished
۱۴:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeju United
۱
۲
Daegu FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Seoul
۱
۱
Ulsan Hyundai
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۰
۰
Gangwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Sweden
Allsvenskan
GIF Sundsvall
۰
۱
AIK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Norrkoeping
۲
۱
BK Haecken
Finished
۱۶:۳۰
Kalmar FF
۰
۱
Djurgardens IF
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Ventspils
۳
۱
FS Metta/Lu
Finished
۱۶:۳۰
FK Jelgava
۳
۲
Valmiera FK
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League 1
AIR Force United FC
۳
۲
Port FC
Finished
۱۶:۳۰
Muang Thong United
۰
۰
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۵:۳۰
Pattaya United
۱
۱
Bangkok Glass FC
Finished
۱۶:۳۰
Police Tero FC
۱
۱
Suphan Buri FC
Finished
۱۵:۳۰
USA
Major League Soccer
FC Dallas
۳
۱
Chicago Fire
Finished
۰۴:۳۰
New York City FC
۲
۰
Columbus Crew
Finished
۰۳:۳۰
New York Red Bulls
۳
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۳:۳۰
New England Revolution
۲
۳
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Montreal Impact
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۴:۰۰
DC United
۳
۱
Vancouver Whitecaps FC
Finished
۰۴:۳۰
Orlando City SC
۲
۱
Toronto FC
Finished
۰۴:۳۰
Minnesota United FC
۳
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Rapids
۰
۰
Houston Dynamo
Finished
۰۵:۳۰
Atlanta United FC
۱
۱
Seattle Sounders
Finished
۲۲:۳۰
Japan
J.League 2
Avispa Fukuoka
۳
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۳
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۱
۰
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Tokyo Verdy
۳
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۱
۰
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Ehime FC
۱
۰
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۳
۴
Zweigen Kanazawa
Finished
۱۳:۳۰
Niigata Albirex
۰
۱
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FC Penafiel
۰
۰
CD Santa Clara
Finished
۲۰:۳۰
Atalanta Bergamasca Calcio
۶
۱
FC Chiasso
Finished
۱۹:۳۰
AS Eupen
۳
۲
Olympiacos Piraeus
Finished
۱۵:۳۰
Opava B
۱
۱
FC Hlucin
Finished
۱۹:۳۰
FC Pacos Ferreira
۱
۱
Amarante FC
Finished
۱۳:۳۰
FC Slovan Liberec
۱
۱
WKS Slask Wroclaw
Finished
۱۷:۰۰
Heracles Almelo
۳
۱
Jong Ajax Amsterdam
Finished
۱۷:۰۰
CS Maritimo Madeira
۳
۱
CF Os Armacenenses
Finished
۲۲:۳۰
SC Paderborn 07
۲
۳
Norwich City
Finished
۱۵:۳۰
FK Viktoria Zizkov
۰
۰
Bohemians Prague 1905
Finished
۱۳:۳۰
VfB Oldenburg
۱
۲
SC Verl 1924
Finished
۱۳:۳۰
DSC Arminia Bielefeld
۱
۴
FC Dinamo Moscow
Finished
۱۵:۳۰
NK Serdica
۰
۸
ND Beltinci
Finished
۱۳:۳۰
NK Triglav Kranj
۰
۲
Trabzonspor
Finished
۱۵:۳۰
Radnicki Obrenovac
۲
۰
FK Sremcica
Finished
۱۳:۳۰
GKS Pniowek Pawlowice
۱
۱
Ruch Radzionkow
Finished
۱۳:۳۰
TuRU Dusseldorf 1880
۳
۰
TSV 05 Ronsdorf
Finished
۱۴:۳۰
SAK Celovec/Klagenfurt
۰
۱۱
Wolfsberger Ac Ii
Finished
۱۳:۰۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
۷
۰
SK Benesov
Finished
۱۶:۳۰
Vitoria Guimaraes B
-
-
Portimonense SC
inprogress
۲۲:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
Fc Hanyang
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
FC International Leipzig
۳
۰
FSV Budissa Bautzen
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Spartak Moscow
-
-
FK Vojvodina
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Spouwen-Mopertingen
-
-
KRC Genk
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Spartak Moscow
۳
۰
FK Proleter Novi Sad
Finished
۱۵:۳۰
NK Brezice 1919
-
-
Sampion Celje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Norway
2nd Division, Group 1
Grorud IL
۴
۰
Honefoss
Finished
۱۶:۳۰
Elverum
۲
۱
Raufoss Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Asker
۳
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۶:۳۰
Moss FK
۰
۰
Baerum
Finished
۱۶:۳۰
USA
United Soccer League
Real Monarchs Slc
۲
۰
Seattle Sounders II
Finished
۰۶:۳۰
FC Cincinnati
۲
۰
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۴:۰۰
ST Louis FC
-
-
Tulsa Roughnecks FC
Cancelled
۰۵:۰۰
Orange County SC
۳
۰
San Antonio FC
Finished
۰۶:۳۰
Fresno FC
۴
۰
Phoenix Rising FC
Finished
۰۶:۳۰
Portland Timbers 2
۲
۱
Swope Park Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Bethlehem Steel FC
۱
۱
North Carolina FC
Finished
۰۱:۳۰
Colorado Springs Switchbacks
۰
۱
Sacramento Republic FC
Finished
۰۴:۳۰
Charleston Battery
۲
۱
Louisville City FC
Finished
۰۳:۳۰
Rio Grande Valley FC
۲
۰
LAS Vegas Lights
Finished
۰۵:۰۰
Chile
Copa Chile
Palestino
۱
۰
Cobresal
Finished
۰۲:۳۰
CD Cobreloa Calama
۲
۳
Universidad De Chile
Finished
۰۰:۰۰
Ecuador
Serie A, Primera Etapa
Delfin SC
۱
۱
SD Aucas
Finished
۰۱:۳۰
CS Emelec
۱
۰
CD EL Nacional
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
SAO Bento
۰
۲
Ponte Preta SP
Finished
۰۱:۳۰
Singapore
Premier League
Home United FC
۱
۱
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
Geylang International
۰
۱
Warriors FC
Finished
۱۴:۰۰
Venezuela
Copa Venezuela, Preliminary round
Deportivo Petare
۲
۱
Ucv FC
Finished
۲۳:۳۰
Denmark
Superligaen
FC Nordsjaelland
۱
۱
Esbjerg FB
Finished
۱۴:۳۰
Vendsyssel FF
۳
۲
Odense Boldklub
Finished
۱۶:۳۰
Indonesia
Liga 1
Arema Indonesia
۲
۲
PS Tira
Finished
۱۳:۰۰
PSM Makassar
۲
۱
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۶:۰۰
USA
Women's Premier Soccer League
Buxmont Torch FC
۰
۲
Susa FC
Finished
۰۲:۰۰
International
World Cup, Knockout stage
France
۴
۲
Croatia
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 2 Reserve
Clairvaux Reserves
۲
۲
Kangaroo Point Rovers Reserves
Finished
۰۹:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Barcelona EC RJ
۱
۲
Sao Goncalo EC
Finished
۲۲:۳۰
Georgia
Womens League
Wfc Iveria Khashuri
۲
۲
WFC Kolkheti Khobi
Finished
۱۸:۰۰
Wfc Tbilisi
۰
۳
Wfc Lanchkhuti
Finished
۱۷:۴۰
Wfc Lady Gori
-
-
FC Norchi Dinamoeli Tbilisi
Finished
۱۸:۰۰
Argentina
Copa Santa Fe
Colon de Santa Fe
۱
۱
CA Rosario Central
Finished
۲۳:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Dnepr Mogilev
۱
۲
FC Gorodeya
Finished
۱۷:۱۵
Torpedo Minsk
۱
۱
Isloch
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division Reserve
Belmont Villa Reserves
۱
۱
Hamersley Rovers SC Reserves
Finished
۰۹:۱۵
Republic of Korea
K-League 2
Suwon FC
۱
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
Estudiantes de La Plata
۴
۰
Excursionistas
Finished
۲۲:۳۰
Australia
Victoria Premier League, Women
Bayside United
۲
۲
Senior NTC
Finished
۱۲:۰۰
Australia
Brisbane Capital League 2
Clairvaux SC
۲
۰
Kangaroo Point Rovers
Finished
۱۱:۳۰
Malaysia
Super League
Selangor FA
۳
۳
Kuala Lumpur FA
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Sunday League Premier Division
Belmont Villa SC
۵
۲
Hamersley Rovers SC
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Vocem SP
۰
۲
AA Inter Bebedouro SP
Finished
۱۷:۳۰
Flamengo SP
۱
۱
Guarulhos
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Reserve League
Sport Boys Association
۰
۰
Deportivo Municipal
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
Rio de Janeiro/ Marica FC RJ
۱
۰
Sao Cristovao
Finished
۲۲:۳۰
Bela Vista RJ
۱
۲
Center of Generational Integration April 7th RJ
Finished
۱۷:۳۰
Ceac/Araruama RJ
-
-
Mesquita RJ
Finished
۲۲:۳۰
Thailand
Thai League 2
Udonthani FC
۱
۲
Lampang
Finished
۱۶:۳۰
Thailand Honda FC
۰
۳
PTT Rayong FC
Finished
۱۵:۳۰
Samut Sakhon
۱
۰
Chiangmai FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland, Women
Souths United
۱
۰
Capalaba FC
Finished
۱۲:۳۰
Mudgeeraba Soccer Club
۰
۴
Eastern Suburbs FC
Finished
۰۹:۳۰
USA
National Womens Soccer League
SKY Blue FC
۰
۴
North Carolina Courage
Finished
۰۳:۳۰
Chicago Red Stars
۱
۰
Seattle Reign FC
Finished
۰۴:۳۰
Utah Royals FC
۱
۲
Orlando Pride
Finished
۰۳:۳۰
Indonesia
Liga 2
Persika
۲
۱
PSIR Rembang
Finished
۱۳:۰۰
Ireland
National League, Women
Ucd Waves
۲
۱
Kilkenny United Wfc
Finished
۱۶:۳۰
China
China League 1
Liaoning Shenyang Whowin
۱
۰
Zhejiang Yiteng
Finished
۱۶:۰۰
Russia
Republic of Tatarstan Cup
Neftegrad Almetyevsk
۰
۰
Shinnik-Nizhekamsk
Finished
۱۴:۰۰
Thailand
Thai League 3
Chachoengsao FC
۱
۰
Kamphaeng Phet Fc
Finished
۱۶:۰۰
Bangkok University Deffo FC
۱
۲
Ban Bung United
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Esiliiga B
JK Tammeka Tartu II
۳
۱
Voru FC Helios
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
NFL Division 1
South Avenue
۲
۱
Admiralty Football Club
Finished
۱۶:۰۰
Balestier United RC
۱
۱
GFA Sporting Westlake
Finished
۱۳:۳۰
Kazakhstan
First Division
FC Okzhetpes
۴
۲
FC Altay
Finished
۱۶:۳۰
Australia
U20 Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۷:۳۰
Australia
Gold Coast Veto League 1 Reserve
Palm Beach Sc
۰
۰
Musgrave Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Ukraine
Persha League Rivne Region
Kolyvan Klevan
۱
۱
Kalyna Bugryn
Finished
۱۵:۳۰
Agat Goshcha
۱
۲
Odek Orziv
Finished
۱۵:۳۰
Polissya Rokytne
۰
۲
Izotop Raes Kuznetsovsk
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
U19 Northern Elite Division
Longford Town
۱
۴
Drogheda United
Finished
۱۵:۳۰
Cambodia
Cambodian Premier League
Phnom Penh
۱
۳
Visakha FC
Finished
۱۵:۳۰
Electricite Du Cambodge
-
-
Svay Rieng FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Australia
Victoria NPL2, East
Nunawading City
۰
۸
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۹:۳۰
Russia
Golden Ring Cup
Shinnik-M Yaroslavl
-
-
Sshor Volga Tver Region
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Kaliningrad Oblast Championship
Fk Kantiana
-
-
Fk Gurievsk
Finished
۱۶:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید