0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
Club Friendly Games
Cork City FC
۰
۱
Burnley FC
Finished
۲۲:۳۰
Staines Town
۰
۷
Queens Park Rangers
Finished
۲۳:۱۵
VfB Luebeck
۰
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۰:۳۰
Olympique Marseille
۰
۱
AS Saint Etienne
Finished
۲۱:۳۰
SV Babelsberg 03
۳
۱
Tennis Borussia Berlin
Finished
۲۱:۳۰
SpVgg Unterhaching
۰
۳
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۹:۳۰
FK Austria Wien
۰
۱
Borussia Dortmund
Finished
۲۱:۳۰
SC Esv Parndorf 1919
۵
۰
SV Sankt Margarethen
Finished
۲۱:۳۰
FC Sion
۲
۲
Olympique Lyonnais
Finished
۲۱:۳۰
Mickleover Sports
۲
۱
Burton Albion
Finished
۲۲:۳۰
HNK Rijeka
۲
۰
Luton Town
Finished
۲۰:۰۰
Hemsworth MW
-
-
Newark Flowserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
EA Guingamp
۱
۰
Cholet
Finished
۱۹:۳۰
Sporting Braga
۴
۱
Hull City
Finished
۲۲:۳۰
Brackley Town FC
۱
۰
Milton Keynes Dons
Finished
۲۳:۱۵
FC United of Manchester
۱
۱
FC Winterthur
Finished
۲۳:۳۰
SC Cham
۲
۱
FC Aarau
Finished
۲۱:۳۰
LKS Lodz
۰
۰
GKS Belchatow
Finished
۱۳:۳۰
FK Usti Nad Labem
۱
۰
1 FC Karlovy Vary
Finished
۲۰:۳۰
1. FC Tatran Presov
۳
۳
MFk Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۶:۳۰
Rochyn Sosnivka
۱
۰
Karpaty D Lviv
Finished
۱۷:۳۰
FC Eilenburg
۱
۲
Chemnitzer FC
Finished
۲۱:۰۰
Chindia Targoviste
۲
۰
CS Balotesti
Finished
۱۲:۰۰
FC Groningen
۲
۱
SV Meppen 1912
Finished
۲۱:۰۰
Cirencester Town
۰
۴
Cheltenham Town
Finished
۲۳:۱۵
KS Rakow Czestochowa
۱
۰
SKRA Czestochowa
Finished
۱۹:۰۰
Newry City AFC
۰
۱
Newington Yc
Finished
۲۳:۱۵
FK Krupa
۱
۲
FK Mladost Lucani
Finished
۱۳:۳۰
Brighton & Hove Albion
۰
۳
Sporting Braga B
Finished
۱۴:۳۰
Rz Pellets Wac
۳
۳
NK Inter Zapresic
Finished
۱۹:۳۰
Lokomotiv 1926 Plovdiv
۲
۱
CSKA 1948
Finished
۱۹:۳۰
Rz Pellets Wac
۰
۰
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۲۲:۳۰
Vitesse Arnhem
۲
۲
FC Arsenal Tula
Finished
۲۰:۳۰
KS Lechia Gdansk
۰
۱
Asteras Tripolis
Finished
۱۹:۳۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
۰
۴
FK Dobrovice
Finished
۲۰:۳۰
FC Ingulets
۳
۰
Kremin Kremenchuk
Finished
۱۸:۳۰
FC Mendrisio
۰
۰
FC Paradiso
Finished
۲۲:۳۰
FK Becej 1918
۲
۱
FK Vojvodina
Finished
۲۰:۳۰
TSV Steinbach 1921
۱
۱
Hessen Kassel
Finished
۲۱:۰۰
1. Fsv Mainz 05
۲
۰
Royal Charleroi SC
Finished
۲۱:۰۰
SC Dnipro-1
۲
۲
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۸:۳۰
Spratzern
۳
۲
SKN St. Polten II
Finished
۲۱:۰۰
Hapoel Marmorek FC
-
-
Sektzia Nes Tziona FC
Finished
۱۱:۰۰
Coventry City
۳
۱
Everton Fc U23
Finished
۱۳:۳۰
AS Nancy Lorraine
۱
۰
ES Troyes AC
Finished
۲۰:۳۰
HNK Hajduk Split
۳
۱
FC Zorya Lugansk
Finished
۲۰:۳۰
SC Rofix Rothis
۳
۳
SCR Altach II
Finished
۲۱:۰۰
FC Metalist 1925
۰
۲
FC Olimpik Donetsk
Finished
۱۲:۳۰
SKN St. Poelten
۴
۱
FC Blau Weiss Linz
Finished
۲۰:۳۰
SG Welper 1893
۰
۵
TSG Sprockhovel
Finished
۲۱:۳۰
Taffs Well
۰
۳
Cardiff City
Finished
۲۲:۳۰
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۲
۱
Litex Lovech
Finished
۲۰:۳۰
Kghm Zaglebie Lubin
۳
۲
Chrobry Glogow
Finished
۱۳:۳۰
Karpaty D Lviv
-
-
Rochyn Sosnivka
Cancelled
۱۲:۳۰
KS Rakow Czestochowa
-
-
ASPN Miedz Legnica
Cancelled
۱۳:۰۰
Hapoel Tel Aviv FC
-
-
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
-
-
Fc Minaj
Cancelled
۱۸:۳۰
NK Polet
-
-
NK Komenda
Cancelled
۱۹:۰۰
Boluspor
۲
۲
KVC Westerlo
Finished
۱۹:۳۰
Sozopol
-
-
PFC Chernomorets Pomorie
Cancelled
۱۹:۳۰
Rz Pellets Wac
-
-
NK Slaven
Cancelled
۱۹:۳۰
LB Chateauroux
۲
۰
US Orleans
Finished
۲۰:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore II
-
-
Szeghalmi Fc
Cancelled
۲۰:۳۰
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
-
Hannover 96
Cancelled
۲۱:۰۰
SC Leopoldsdorf
-
-
SV Donau
Cancelled
۲۱:۳۰
Hemsworth MW
-
-
Pontefract Collieries
Cancelled
۲۳:۱۵
Alfreton Town
-
-
Scunthorpe United
Cancelled
۲۳:۱۵
Ireland
First Division
Athlone Town
۱
۳
Cabinteely FC
Finished
۲۳:۱۵
Wexford
۰
۳
University College Dublin
Finished
۲۳:۳۰
Shelbourne FC
۰
۱
Drogheda United FC
Finished
۲۳:۱۵
Finn Harps
۳
۰
Longford Town
Finished
۲۳:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik
۱
۰
Keflavik IF
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Londrina PR
۱
۲
Avai SC
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu PA
۱
۲
Vila Nova GO
Finished
۰۴:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
1. FC Schweinfurt 05
-
-
FV Illertissen
Cancelled
۲۱:۳۰
SpVgg Greuther Furth II
۵
۱
FC Pipinsried
Finished
۲۲:۰۰
TSV Buchbach
۲
۲
SV Viktoria Aschaffenburg
Finished
۲۱:۳۰
SV Wacker Burghausen
-
-
FC Ingolstadt 04 II
Cancelled
۲۱:۳۰
SV Heimstetten
-
-
SV Schalding-Heining
Cancelled
۲۱:۳۰
Malaysia
Super League
Kedah
۱
۲
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۷:۳۰
Belarus
Vysshaya League
FC Slutsk
۰
۱
FC Gomel
Finished
۲۰:۱۵
International Clubs
UEFA Europa League, Qualification
Stjarnan Gardabaer
۳
۰
Nomme Kalju FC
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
U23 Brasileiro
Coritiba FC
۲
۰
Sport PE
Finished
۰۲:۳۰
Bahia BA
۳
۱
CA Paranaense
Finished
۰۴:۴۵
Ireland
Premier Division
Bohemians Dublin
۰
۳
Sligo Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Scotland
League Cup, Group H
Kilmarnock FC
۰
۰
ST Mirren
Finished
۲۳:۱۵
International
AFF Championship, Women
Thailand
۳
۲
Australia
Finished
۱۶:۳۰
Myanmar
۰
۳
Vietnam
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Mitchelton FC
۱
۲
Holland Park Hawks
Finished
۱۳:۴۵
Denmark
Superligaen
Sonderjyske
۰
۱
Aalborg BK
Finished
۲۲:۴۵
Vejle BK
۳
۱
Hobro IK
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1
Annerley
۲
۱
North Star BPL Firsts
Finished
۱۵:۰۰
Australia
U20 Victoria Premier League
Oakleigh Cannons FC
۲
۳
Avondale FC
Finished
۱۲:۴۵
Bentleigh Greens SC
۱
۳
South Melbourne FC
Finished
۱۲:۴۵
Estonia
Esiliiga B
Tallinna FC Flora
۲
۲
Vandra JK Vaprus
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna JK Legion
۳
۰
Kohtla-Jarve JK Jarve
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Uhrencup
FC Basel 1893
۰
۵
Feyenoord Rotterdam
Finished
۲۲:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Minsk
۳
۱
FC Luch Minsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Smolevichi
۲
۱
Bate Borisov Reserve
Finished
۱۴:۳۰
FC Vitebsk Reserve
۰
۳
Neman Grodno
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Gold Coast Premier League
Surfers Paradise
۳
۱
Coomera
Finished
۱۳:۳۰
International Clubs
CECAFA Kagame Cup
Azam FC
۲
۱
Simba SC
Finished
۱۹:۳۰
Gor Mahia FC
۲
۰
Jeshi La Kujenga Uchumi SC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie B
Barra Da Tijuca
۳
۴
Olaria RJ
Finished
۲۰:۳۰
Syrian Arab Republic
Cup
Teshrin
۰
۰
Al Jaish
Finished
۲۲:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Gintra Universitetas
۳
۰
Gornik Leczna
Finished
۲۰:۰۰
Russia
Saint Petersburg First League
Leningrad
۱
۲
Kolomyagi-47
Finished
۲۱:۳۰
Apollo
-
-
Konstantinovskoye-Okrug
Cancelled
۲۲:۰۰
Ecuador
Reserve League
Independiente Del Valle Reserve
۴
۰
Csd Macara Reserve
Finished
۲۱:۳۰
Russia
Rostov Region Championship
Rostov 2018
۳
۱
Chayka M
Finished
۱۹:۳۰
FC Volgodonsk
۸
۱
Aksay
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Brisbane Capital League 1 Reserve
Annerley
۱۳
۱
North Star
Finished
۱۳:۰۰
Estonia
Cup
Tallinna JK Augur
۱
۱۵
Paide Linnameeskond
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Segunda Division
Deportes Recoleta
-
-
CD Santa Cruz
Cancelled
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید