0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Manchester United
-
-
Manchester City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers
-
-
Arsenal FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Germany
DFB Pokal
Werder Bremen
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Spain
LaLiga
Atletico Madrid
-
-
CF Valencia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Alaves Sad
۰
۲
FC Barcelona
Finished
۰۰:۰۰
RCD Espanyol Barcelona
-
-
RC Celta De Vigo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
CD Leganes
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Russia
Premier League
FC Zenit ST Petersburg
-
-
FC Dinamo Moscow
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Rubin Kazan
-
-
FC Ufa
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FK Rostov
-
-
FC Lokomotiv Moscow
inprogress
۲۰:۳۰
Republican FC Akhmat Grozny
-
-
FC Krasnodar
inprogress
۲۰:۳۰
CSKA Moscow
-
-
FC Anzhi Makhachkala
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Austria
Bundesliga, Championship Round
FC Salzburg
-
-
RZ Pellets Wac
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
LASK Linz
-
-
SK Sturm Graz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Austria Wien
-
-
SKN St. Poelten
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Italy
Coppa Italia
AC Milan
-
-
SS Lazio Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
International Clubs
AFC Champions League, Group E
Kashima Antlers
۰
۱
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۰
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۷:۱۵
International Clubs
AFC Champions League, Group G
Beijing Guoan
۲
۰
Buriram United FC
Finished
۱۶:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors
۲
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Netherlands
Eredivisie
NAC Breda
-
-
Feyenoord Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
FC Utrecht
-
-
Fortuna Sittard
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
PEC Zwolle
-
-
FC Groningen
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC CSKA Sofia
-
-
PFK Botev Plovdiv
inprogress
۲۰:۳۰
Kazakhstan
Premier League
Kairat Almaty
۲
۰
FK Atyrau
Finished
۱۷:۳۰
Singapore
Premier League
Dpmm FC
۰
۰
Young Lions
Finished
۱۶:۴۵
Warriors FC
۱
۱
Tampines Rovers FC
Finished
۱۶:۱۵
Hougang United FC
۴
۲
Albirex Niigata FC
Finished
۱۶:۱۵
Home United FC
۳
۰
Geylang International
Finished
۱۶:۱۵
Czech Republic
Cup
SK Slavia Prague
-
-
AC Sparta Prague
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
FC Banik Ostrava
-
-
Bohemians Prague 1905
inprogress
۱۹:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf League
Emirates Club
۱
۵
Shabab AL Ahli Dubai Club
Finished
۱۸:۲۵
AL Dhafra Scc
-
-
Al-Nasr Dubai SC
Finished
۱۸:۴۰
Croatia
Croatia Cup
NK Inter Zapresic
-
-
HNK Rijeka
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Youth League
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۰
FC Orenburg
Finished
۰۹:۳۰
Samara Kryliya Sovetov
۵
۱
Ural Ekaterinburg
Finished
۱۸:۳۰
Arsenal Tula Youth
۰
۵
FC Spartak Moscow
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group E
Atletico Mineiro MG
۰
۱
Club Nacional De Football
Finished
۰۵:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
-
-
Hammarby IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AIK
-
-
BK Hacken
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
IF Elfsborg
-
-
Orebro SK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Falkenbergs FF
-
-
IK Sirius FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AFC Eskilstuna
-
-
Ostersunds FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
South Africa
Premier League
Maritzburg United
-
-
Orlando Pirates
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Bidvest Wits
-
-
Black Leopards
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Polokwane City
-
-
Bloemfontein Celtic
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Free State Stars FC
-
-
Baroka FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Amazulu Durban
-
-
Supersport United
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Japan
J. League Cup, Group C
Cerezo Osaka
۱
۰
Vissel Kobe
Finished
۱۵:۰۰
Oita Trinita
۲
۲
Nagoya Grampus
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group B
CA Huracan
۱
۲
CS Emelec
Finished
۰۲:۴۵
Deportivo Lara
۰
۲
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۰:۳۰
Russia
Football National League
FC Sibir Novosibirsk
۱
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Luch Vladivostok
۰
۱
PFC Sochi
Finished
۱۳:۳۰
FC Ska-Khabarovsk
۰
۱
FC Khimki
Finished
۱۳:۳۰
FC Tambov
-
-
FC Shinnik Yaroslavl
inprogress
۱۹:۴۵
FC Krasnodar-2
۰
۰
FC Rotor
Finished
۱۷:۳۰
FC Tyumen
۱
۲
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FC Mordovia Saransk
-
-
FC Fakel Voronezh
inprogress
۱۹:۳۰
FC Armavir
-
-
FC Zenit-2 ST Petersburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FC Chertanovo Moscow
-
-
FC Avangard Kursk
inprogress
۲۰:۳۰
FC Nizhny Novgorod
-
-
FC Baltika Kaliningrad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group C
CD Godoy Cruz
۲
۰
Sporting Cristal
Finished
۰۵:۰۰
Universidad De Concepcion
۳
۳
Club Olimpia
Finished
۰۲:۴۵
Japan
J. League Cup, Group A
Yokohama F Marinos
۱
۰
Shonan Bellmare
Finished
۱۵:۰۰
V-Varen Nagasaki
۳
۶
Hokkaido Consadole Sapporo
Finished
۱۴:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Group H
Libertad Asuncion
۰
۲
Gremio FB Porto Alegrense RS
Finished
۰۲:۴۵
Morocco
Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
-
-
Hassania Union Sport Agadir
inprogress
۱۹:۳۰
RSB Berkane
-
-
CA Youssoufia Berrechid
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Copa Argentina
Independiente Rivadavia De Mendoza
۱
۰
CA Ferrocarril Midland
Finished
۰۴:۴۰
Japan
J. League Cup, Group B
FC Tokyo
۲
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
Vegalta Sendai
۱
۱
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۳۰
Moldova
Cupa Moldova, Women
Real Succes
۲
۲
Noroc Nimoreni
Finished
۱۶:۳۰
Agarista SS Anenii Noi
۴
۰
Maximum
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Zone Moscow
FC Strogino-M
۱
۲
FK Sportakademklub Moscow
Finished
۱۳:۳۰
Letniy Dozhdik
-
-
Ararat Moscow
Finished
۱۸:۳۰
SSH 75
۲
۲
Zelenograd
Finished
۱۴:۳۰
Trudovye Rezervy
-
-
Burevestnik
Finished
۱۷:۳۰
FC Zenit Moscow
-
-
FK Rosich
inprogress
۱۵:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Ventspils
-
-
FK Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Riga FC
-
-
FK Liepaja
inprogress
۱۹:۳۰
Ukraine
Premier League, Championship round
FC Zorya Lugansk
۲
۱
FC Lviv
Finished
۱۸:۳۰
FC Oleksandriya
۲
۱
FC Mariupol
Finished
۱۸:۳۰
FC Dynamo Kiev
-
-
FC Shakhtar Donetsk
inprogress
۲۰:۰۰
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Brest Reserve
۲
۲
Slavia Mozyr
Finished
۱۳:۳۰
Torpedo Zhodino
-
-
FC Torpedo Minsk
Finished
۱۸:۳۰
Uganda
Premier League
Bul FC
-
-
Bright Stars Fc
Finished
۱۸:۰۰
Paidha Black Angels
-
-
Onduparaka FC
Finished
۱۸:۰۰
Uganda Revenue Authority FC
-
-
Mbarara FC
Finished
۱۷:۳۰
Express FC
-
-
Kirinya-Jinja SS
Finished
۱۸:۰۰
Greece
U19 Super League
Apollon Smirnis
۰
۴
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
League Cup
Chachoengsao FC
۳
۳
Rayong FC
Finished
۱۶:۰۰
BG Pathum United FC
۱
۱
Army United FC
Finished
۱۶:۳۰
International Clubs
CONCACAF Champions League, Knockout stage
Uanl Tigres
۰
۱
CF Monterrey
Finished
۰۶:۳۰
Japan
J. League Cup, Group D
Gamba Osaka
۴
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
۲
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۴:۳۰
Poland
I Liga
Wigry Suwalki
-
-
LKS Lodz
inprogress
۱۹:۳۰
Rakow Czestochowa
-
-
Podbeskidzie Bielsko Biala
inprogress
۲۰:۰۰
Chrobry Glogow
-
-
RKS Garbarnia Krakow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
GKS Jastrzebie
-
-
Bytovia Bytow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Puszcza Niepolomice
-
-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Odra Opole
-
-
Stal Mielec
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
GKS Tychy
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۰
GKS Katowice
-
-
OKS Stomil Olsztyn
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
-
-
Warta Poznan
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Denmark
1st Division
Naestved BK
-
-
Fremad Amager
inprogress
۲۰:۰۰
Hong Kong
Reserve Division
Wofoo Tai Po
۴
۰
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۵:۰۰
Kwoon Chung Southern
-
-
Kitchee
Finished
۱۷:۰۰
Hong Kong Pegasus FC
۳
۴
Yuen Long FC
Finished
۱۵:۰۰
Hoi King
-
-
Eastern Long Lions
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Gold Coast Premier League
Palm Beach Soccer Club
۲
۱
Broadbeach United
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Deportivo Espanol
-
-
Talleres de Remedios de Escalda Reserve
Finished
۱۷:۳۰
CA Fenix
-
-
CA San Telmo
Finished
۱۷:۳۰
Comunicaciones Bsas II
-
-
All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Colegiales Res.
-
-
Justo Jose de Urquiza Reserves
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Almirante Brown
-
-
CA San Miguel II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sacachispas FC II
-
-
Defensores Unidos Reserve
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Turkey
Turkiye Kupasi, Knockout stage
Akhisar Belediyespor
-
-
Umraniyespor
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Serbia
Srpska Liga, Vojvodina
FK Backa 1901 Subotica
-
-
FK Hajduk Kula
inprogress
۱۹:۰۰
FK Borac Sakule
-
-
Radnicki Nova Pazova
inprogress
۱۹:۰۰
Algeria
Algerian Cup
CR Belouizdad
-
-
CS Constantine
inprogress
۱۹:۳۰
Uganda
First Division
Kansai Plascon
-
-
Kireka United
Finished
۱۷:۳۰
Poland
II Liga
Gryf Wejherowo
-
-
Olimpia Grudziadz
inprogress
۱۹:۳۰
Elana Torun
-
-
Skra Czestochowa
inprogress
۱۹:۳۰
Gornik Leczna
-
-
Pogon Siedlce
inprogress
۱۹:۳۰
Blekitni Stargard Szczecinski
-
-
Siarka Tarnobrzeg
inprogress
۱۹:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Montevideo Wanderers
۰
۰
Cerro Largo FC
Finished
۰۲:۳۰
Israel
Liga Alef South
Hapoel Azur
۵
۳
Hapoel Mahane Yehuda
Finished
۱۶:۳۰
Maccabi Herzliya
-
-
Maccabi Jaffa
inprogress
۱۹:۳۰
Hakoah Ramat Gan
-
-
Maccabi Y.
inprogress
۱۹:۳۰
AS Ashdod
-
-
Maccabi Ironi Kiryat Gat
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Championship Round
KKS Lech Poznan
-
-
Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
MKS Pogon Szczecin
-
-
KS Lechia Gdansk
inprogress
۲۰:۳۰
Greece
Super League, Women
Aris Thessaloniki
-
-
Atromitos Athinon
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Third League South West
PFK Sportist Svoge
۵
۱
FK Germaneja Sapareva B.
Finished
۱۷:۳۰
PFC Belasitsa Petrich
-
-
Slivnishki Geroi
Finished
۱۷:۳۰
Marek Dupnica
-
-
FC Bansko
Finished
۱۷:۳۰
FC Velbazhd Kyustendil
-
-
Nadezhda Dobroslavci
Finished
۱۷:۳۰
Oborishte Panagyurishte
-
-
FC Chavdar Etropole
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Rustavi
-
-
FC Locomotive Tbilisi
inprogress
۱۹:۳۰
FC Dinamo Batumi
-
-
FC Saburtalo Tbilisi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Panama
Cup
SD Panama Oeste
۰
۶
Ca Independiente
Finished
۰۵:۳۰
Russia
Privolzhye Cup
Krylia Sovetov Cpf Samara
-
-
Zenit Penza
Finished
۱۳:۳۰
Chuvashia-Dyussh Cheboksary
-
-
Lokomotiv Rpm Nizhniy Novgorod
Finished
۱۷:۳۰
Uor-sshor-druzhba - Yoshkar-ola
-
-
Fc Zenit Izhevsk Ii
inprogress
۱۹:۳۰
Ireland
Munster Senior League
Douglas Hall AFC
-
-
Ucc United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Slovenia
Slovenia Cup
NS Mura
-
-
NK Maribor
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ecuador
Copa Ecuador
Mineros Sporting Club
-
-
Barcelona SC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Crumlin United FC
-
-
Liffeys Pearse FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Malahide United
-
-
Ballymun United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Northern Ireland
Intermediate League 1st Division
Hw Welders
-
-
Moyola Park FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Brazil
Gaucho, 2nd Division
Gremio Sapucaiense Rs
-
-
Esporte Clube Novo Horizonte RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Division, Women
Boca Juniors
-
-
CD UAI Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
U20 Gaucho
EC Guarani RS
-
-
Novo Hamburgo RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premier League
FK Zeljeznicar
-
-
NK Siroki Brijeg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
Deportivo Malacateco
-
-
Antigua Gfc
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportivo Siquinala
-
-
Deportivo Guastatoya
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
Odds BK II
-
-
Fram Larvik
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belgium
Division 1, Women
Eendracht Aalst
-
-
Dv Famkes Merkem
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Paranaense, 2 Divisao
Independiente Fsj
-
-
Paranavai PR
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Nacional PR
-
-
Rec Ec
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Wuppertaler SV
-
-
Borussia Dortmund II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
AL Jeel
-
-
Jeddah Club
inprogress
۲۰:۲۰
Romania
Cupa Romaniei
AFC Astra Giurgiu
-
-
FC Cfr 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Estonia
Small Cup
Tartu Jk Welco X
-
-
JK Jalgpallihaigla
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
JK Piraaja Tallinn
-
-
Saue JK Laagri
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Rumori Calcio Ii
-
-
Tallinna Fc Zenit
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Norway
3rd Division, Group 3
Viking FK II
-
-
Bryne 2
inprogress
۲۰:۳۰
Israel
National League, Playoffs 9-16
Hapoel Acre FC
-
-
Hapoel Marmorek FC
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Petah Tikva FC
-
-
Maccabi Achi Nazareth FC
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Rishon Lezion FC
-
-
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Iksal FC
-
-
Hapoel Bnei Lod Rakevet FC
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C, Knockout stage
SS Monza 1912
-
-
AS Viterbese Castrense
inprogress
۲۰:۳۰
Lithuania
I Lyga
Hegelmann Litauen
-
-
Riteriai B
inprogress
۱۹:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
Nd Ilirija 1911
-
-
NK Noga Triglav
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
CFL
FC Pisek
-
-
Loko Vltavin
inprogress
۱۹:۳۰
Montenegro
Druga liga Crne Gore
FK Kom
-
-
FK Decic Tuzi
inprogress
۱۹:۰۰
Hungary
Magyar Kupa
Soroksar SC
۰
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۷:۳۰
Serbia
U19 Serbian League
FK Internacional
-
-
Fk Jedinstvo Ub
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Gold Coast Midweek Metro South
Bilambil
-
-
Gold Coast Knights
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Serbia
Serbia Cup, Women
ZFK Spartak
-
-
Zfk Radnicki 2012
Finished
۱۳:۳۰
Russia
North-West Champions Cup
Kandalaksha Murmansk
-
-
PFC Sochi
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Fc Baltika-m Kaliningrad
-
-
Karelskiy Okatysh
Finished
۱۵:۳۰
FC Cherepovets
-
-
Triumf Petrozavodsk
Finished
۱۷:۳۰
Leningradets
-
-
Im.a.nevskogo-El. Vel. Novgorod
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Peru
Primera Division, Apertura
UTC De Cajamarca
۴
۱
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۱:۰۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Sion Swifts
-
-
Crusaders Strikers
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید